rugby

wtorek, 11 stycznia 2011
I to w Łodzi… A chodzi oczywiście o popularność. Merab Gabunia – jeden z najlepszych rugbistów w Polsce. Duży materiał na sport.pl.


10:15, stanislaw_pogorzelski , rugby
Link Komentarze (1) »
niedziela, 14 listopada 2010
Kiepski dość weekend pod względem wyników sportowych – głównie za sprawą polskiej reprezentacji, która przegrała w Gdyni z Mołdawią. Mecz całkiem ciekawy – końcowy rezultat już mniej. Z każdej porażki warto czerpać nauki. Trener pewnie skorzysta, a i marketing owcom do namysłu coś pozostanie.

Narodowy Stadion Rugby na którym rozegrano spotkanie pomieścić może około 2,5 tysiaca widzów – projekt z góry zakładał, że obiekt będzie dość kameralny. Niosło to za sobą i niższe koszty budowy, niższe koszty utrzymania, a do tego gwarantowało, że stadion zawsze będzie pełen – co ma znaczenie dla promocji dyscypliny (migawki pokażą zawsze komplet).

Problem pojawia się w przypadku największych wydarzeń jak np. mecz reprezentacji.  Wczoraj wejść chciało znacznie więcej kibiców niż liczy stadion.  Odeszli z kwitkiem. Zawiedzeni. Wściekli. Wrócą? Czy warto budować małe obiekty? A może towar ekskluzywny i mniej dostępny jest bardziej pożądany?


23:07, stanislaw_pogorzelski , rugby
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 21 września 2010
Uczucia nieco mieszane, bo lepszy pomysł niż realizacja, ale nagroda za film jest – Złoty Prom na Festiwalu Filmów Promocyjnych Miast i Regionów. Gratulacje więc są, ale jak to mawia mój Tata "To raczej dobra pozycja wyjściowa do piątki..."

A tu spot, który był chyba lekką inspiracją.


11:51, stanislaw_pogorzelski , rugby
Link Dodaj komentarz »
piątek, 25 czerwca 2010
piątek, 04 czerwca 2010
10:39, stanislaw_pogorzelski , rugby
Link Dodaj komentarz »
poniedziałek, 15 lutego 2010
To nic, że przegrali. Ważne, że na „wypasie”. Nadkomplet na trybunach i jak zwykle wspaniała atmosfera. Narodowy Stadion Rugby oficjalnie otwarty!

18:03, stanislaw_pogorzelski , rugby
Link Dodaj komentarz »
piątek, 12 lutego 2010
Mamy w końcu Narodowy Stadion Rugby! Uroczysta inauguracja już w niedzielę i będzie to mecz RC Arka Gdynia vs. Polska. Stadion przy ul. Kazimierza Górskiego ma podgrzewaną murawę, monitoring, nowoczesne oświetlenie oraz obszerne zaplecze. Będzie pięknie i już w czerwcu mam nadzieję, tytuł Mistrza Polski powróci do Gdyni po krótkiej przerwie. Miejsce na Puchar godne już jest.

10:50, stanislaw_pogorzelski , rugby
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 29 grudnia 2009
Świetny tekst o znakomitym sportowcu.
15:50, stanislaw_pogorzelski , rugby
Link Dodaj komentarz »
sobota, 24 października 2009
Co się reklamuje na polskich lotniskach ? Telefony i banki. A na francuskich? A liga rugby. I Gilbert – czyli najbardziej znany producent sprzętu do rugby na świecie. Piękny kraj.
18:52, stanislaw_pogorzelski , rugby
Link Dodaj komentarz »
wtorek, 20 października 2009
W sobotę Gołota obije Adamka, a w niedzielę Polska ogra Czechy w kolejnym meczu eliminacyjnym do Pucharu Świata w 2011 w Nowej Zelandii.

Tak jak poprzednio, spotkanie rozegrane zostanie w Warszawie, na stadionie Polonii przy Konwiktorskiej. Tak jak poprzednio, sporo atrakcji dla kibiców (więcej na stronie organizatorów z Warszawskiego Towarzystwa Rugby).

Mimo, że przegraliśmy ostatni mecz na Ukrainie nadal mamy szansę na awans. Mocno tylko na boisku trzeba powalczyć. Bilety na mecz można kupić na stronie www.ebilet.pl, a transmisja tradycyjnie w Polsacie.


12:48, stanislaw_pogorzelski , rugby
Link Dodaj komentarz »
 
1 , 2 , 3 , 4